Reklamınızı Her Yerde Ön Plana Çıkartın

Reklamınızı Her Yerde Ön Plana Çıkartın

Genel olarak büyük şehirlerde yüzbinlerce insan ile aracınız ile karşı karşıya gelmektedir. Bunun anlamı bir sene içerisinde milyonlarca insana ulaşacağını göstermektedir. Günümüzde reklam aracı ile bu oranda insan sayısına ulaşmanız mümkün değildir. Bununla beraber unutmamanız gereken bir konu da aracınızı kullanmasanız bile aracınız reklamınızı sergilemektedir. Yoğun trafik olan bölgelerde ışıklı tabela işinden sonra aracınızı park ederek billboard olarak bile yapabilirsiniz.

Araç Kaplama Nasıl Yapılır?

İlk işlem araç giydirme yapılacak aracın birebir oranlarda ölçüsü alınması gerekmektedir. Alınan ölçü işlemi tamamlandıktan sonra aracın dijital ortamda fotoğrafları çekilerek birebir ölçülerinde bilgisayar ortamına gönderilmektedir. Taşıtın ölçülendirme işlemi dijital ortamda bitirilmektedir. Yapılan ölçülendirme işlemine uygun olarak grafik tasarım dijital ortamda son bulur. Araç konusunda yaptığımız görüşmeler sonucunda dijital ortam içerisinde hazırlanan araç kaplama işlemi sunumu gerçekleştirilir. Araç kaplama işi müşteri onayından sonra uygulama tamamlanır. Araç giydirme işlemi kendi özel araç kaplama merkezimizde gerçekleştirilmektedir.

Profesyonel Araç Kaplama Şirketi

Kaplama durumuna getirilecek araç için kullanılan cast folyo baskı yapıldıktan sonra 24 saat boyunca araç giydirme noktamızda tutulmaktadır. Burada amaç aracın ortama uyum sağlamasıdır. Sonraki işlemde profesyonel araç giydirme firmamız ile bir gün içinde araç kaplama işlemini bitirebiliyoruz. Şirketimiz sürekli yenilenen ve genişleyen araç giydirme parkurunu da içerisinde bulundurmaktadır. Firmamız kaliteli üretim ve profesyonellikten ödün vermeyen çalışmalarına devam etmektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Konya İnşaat Firmaları

Konya İnşaat Firmaları

Silivri Taşımacılık Sözleşmesi

Silivri Taşımacılık Sözleşmesi

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Otomatik Vites Araç Kiralama

Otomatik Vites Araç Kiralama

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir