Dr. Verda Tunçbilek Kimdir?

Dr. Verda Tunçbilek Kimdir?

Kıbrıs’ta tüp bebek tedavisinde önemli hekimler arasına yer alan Verda Tunçbilek tüp bebek, yumurta donasyonu, sperm donasyonu ve cinsiyet seçimi gibi pek çok aşamada önemli bir yeterliliğe sahiptir. Hizmet verdiği tüp bebek merkezinde tamamen uzmanlardan oluşan ekibi ve profesyonel yeterliliği ile bugüne kadar pek çok çiftin bebek sorununu çözmüş bir isimdir. Kıbrıs’ta tek olma nitelikleriyle ön plana çıkan ve insanların merak ettiği bir isim olma niteliği taşıyan birinden bahsediyoruz.

CVS, Amniosentez, Kordosentez, genetik analizleri ve gebelik takibinde hizmet verdiği bölgede önemli bir konumda bulunmakta. Son teknoloji cihazları bünyesinde barındıran bir merkezde hizmet veren Verda Tunçbilek bugüne kadar onlara doğum ve tüp bebek merkezinde hizmet vermiştir. Ülkemizde pek çok kurumda faaliyetlerini sürdürdükten sonra merkezini Kıbrıs’ta açmayı tercih eden Tunçbilek Avrupa, Kuzey Afrika ve Ortadoğu’dan gelen hastalarına en güzel hizmeti sunabilme yeterliliği ile emin adımlarla ilerlemektedir. Merkeze bağlı özel araçları ile hastalarının ulaşım ihtiyacını dahi düşünmüş bir tüp bebek merkezi hoşunuza gidecektir diye düşünüyoruz.

Kıbrıs’ta kadın sağlığı ve tüp bebek alanında bir diğer öne çıkan isim Firdevs Uğuz tıp hizmetlerini sürdürüyor. Her biri kendi alanında uzman ekibiyle kısırlık problemi ile kendisinden yardım isteyen hastalarına uygun bir tedavi yöntemi uygulayarak yöntemi başarıya ulaştırmakta. Gizliliğin oldukça önemli olduğu merkezinde hastaları ile görüştükten sonra yılların verdiği tecrübe ile ne yapılabilir onları incelemekte.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Elektronik Sigara İçmek Yasak mı?

Elektronik Sigara İçmek Yasak mı?

Spa Keyfi İsteyenlere Doğru Adres

Spa Keyfi İsteyenlere Doğru Adres

Diş Estetiğinde Hasta Memnuniyeti

Diş Estetiğinde Hasta Memnuniyeti

Sağlık Teknolojisinde Lider Site

Sağlık Teknolojisinde Lider Site

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.