Konya İnşaat Firmaları

Konya İnşaat Firmaları

Hayata geçirdiği projelerle ve o projelere verdikleri isimlerle bütün dikkatleri üzerine çeken Enkay İnşaat, sadece isimlerle değil inşaatında kullandığı malzemeden tutunda yaşanabilir dairelerle de büyük ilgi odağı haline gelmektedir. Her projesinde söz verdiği tarihten önce daire sahiplerine anahtarlarını teslim eden Enkay İnşaat, hayata geçirdiği bütün projelerde daire sahiplerinden tam not almaya devam etmektedir. Öyle ki, inşaatı tamamlanan daireleri gezen daire sakinleri, dairenin suvasından tutundan mermerine kadar ki birçok alanda sık elenip sık dokunduğunu ifade etmektedirler.

Konya’da Emlak’ta farkını her defasında ortaya koyan Enkay İnşaat, kalitesinden ve hizmetinden asla ödün vermemektedir. Öyle ki, daire sahipleri Enkay İnşaat güvencesiyle gönül rahatlığıyla huzurlu bir şekilde yaşamlarını sürdürmektedirler. Konya’da İnşaat denilince ilk akla genel firma konuma gelen Enkay İnşaat, projelerinde çocuk oyun alanları, basketbol sahası, spor parkı, kamelyalar, oturma grupları gibi sosyal donatılar mevcuttur. Enkay İnşaat’ın firma yöneticileri Ali Doğan ve Durali Cömert,

Konya’da İnşaat ve Konya’da Emlak alanında bir fark oluşturmaya gayret ediyoruz. Vatandaşların göstermiş olduğu ilgi ve güvene, bu süre zarfında desteklerini esirgemeyen ve emeği geçen herkese teşekkür ederek, daire sahiplerinin evlerinde sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir şekilde oturmalarını dilemektedirler. Devam eden ve kısa bir süre içerisinde başladığımız projeleri de kısa bir süre de tamamlayarak teslim etmeyi planladıklarını ifade ettiler.

Enkay İnşaat, Konya’da İnşaat sektöründeki hizmetinin yanında Konya’da Emlak sektöründe de hizmet vermektedir.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Silivri Taşımacılık Sözleşmesi

Silivri Taşımacılık Sözleşmesi

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Maltepe Evden Eve Nakliyat

Otomatik Vites Araç Kiralama

Otomatik Vites Araç Kiralama

Yün Mü Akrilik Cami Halısı Mı?

Yün Mü Akrilik Cami Halısı Mı?

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.