Salesforce Fırsatları

Salesforce Fırsatları

Her şeyin birbirine bağlanması ve özellikle bu bağlantıyı kurmak kesinlikle kolay bir iş değildir. İlk aşama olarak Müşteri Firması olmak ve çalışanları birbirine bağlamak gerekir. Çalışanlar yaşamlarında pek çok bilgiye ve çeşitli kategorilere zaten uygulamalar sayesinde erişebiliyorlar. Kurumsal veri erişiminde ve iş uygulamalarının kullanılmasında da aynı beklentinin söz konusu olduğunu görebilirsiniz. Peki, bir kurum olarak salesforce crm tarafından sunulan avantajlara hazır hissediyor musunuz? Bu soruya net bir şekilde yanıt vermeniz gerekir.

Müşteri Firması olmanın yöntemi müşteri hizmetleri, pazarlama ve satışta yer alan her bir çalışanı kendi aralarında bağlamak şeklinde belirtilmektedir. Çalışanlara müşterileri işin kalbine yerleştiren sosyal ve mobil uygulamalar sağlamak gerekir. Ürünlerinin birbirlerine bağlanması için müşterilere özel bir uygulama bileşenleri yerleştirmek en ideal alternatif olacaktır. Bunun için salesforce crm demo modelini de tercih edebilirsiniz. Üstelik bu demo serisinden memnun kalacağınız konusunda da rahat olabilirsiniz. Zaten bu konu kapsamında detaylı bilgi alabileceğiniz profesyonel kaynakları da kesinlikle değerlendirmeniz tavsiye edilmektedir.

Ayrıca bir diğer örnek olarak; dağıtım işi yapan araçları, sevk işlemi yapılmış ürünleri ve ilgili departmanlardaki kişilerin her birini daha kaliteli müşteri hizmeti sağlayabilmek için birbirine bağlamak gerekir. Aslında salesforce Türkiye dahilinde sorulması gereken asıl soru; Nasıl müşteri firması olunur? Müşterilerin, iş ortaklarının ve çalışanların bu günde ihtiyaç olarak gördükleri; mobil ürün ve cihaz uygulamalarının nasıl geliştirilebildiği ve her şeyin birbirine nasıl bağlandığı konusunda tek bir destek alabilirsiniz aslında.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Yenilikçi Hizmet Anlayışı

Yenilikçi Hizmet Anlayışı

Elektronik Sigara Markaları

Elektronik Sigara Markaları

Mobil Oyun Yaparak Para Kazanmak

Mobil Oyun Yaparak Para Kazanmak

Gizli Güvenlik Kameraları

Gizli Güvenlik Kameraları

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.