Elektronik Sigara İçmek Yasak mı?

Elektronik Sigara İçmek Yasak mı?

Elektronik sigaralar son zamanların en bilinen en çok tercih edilen nikotin alma şekillerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Her geçen gün daha fazla kullanıcıya ulaşan elektronik sigaralar geleneksel tütün sigaralarının yerini almaya çoktan başlamıştır. Elektronik sigaraların bu kadar çok tercih edilmesinin altında yatan sebeplerden biri de normal sigaranın oluşturmuş olduğu sigara bağımlılığı gibi sonuçları ortadan kaldırması ve normal sigaranın zararlı etkilerinin elektronik sigarada bulunmamasıdır.

Elektronik sigara ile normal sigaradaki gibi aynı keyfi almaya devam ederken, bu süreci zarar görmeden keyifle geçireceksiniz. Elektronik sigaralar ile ilgili çok merak edilen konulardan biri yasak olup olmadığıdır. Elektronik sigaralar ile ilgili yasaklar bulunulan alanlara göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Elektronik Sigaraların Kapalı Alanlarda Kullanımı

Elektronik sigara yasakları ülkeden ülkeye farklılık gösterebilmektedir. Geçtiğimiz aylarda Amerika’dan FDA onayı alan elektronik sigaralar, bazı ülkelerde tamamen yasaktır. Ülkemizde de sigara yasakları son derece etkin bir şekilde uygulanmaktadır. Elektronik sigara kullanıcılarının en çok merak ettiği konulardan biri ülkemizde elektronik sigara yasakları ya da kapalı alanlarda elektronik sigara kullanılıp kullanılmadığıdır.

Vaporesso elektronik sigara En çok tercih edilen elektronik sigaralardan biridir. Elektronik sigaraların içerisinde yer alan likidin ısındıktan sonra buharlaşması ve bu buharın solunması yolu ile kullanılan elektronik sigaralar normal sigaralardan çok daha zararsızdır. Çünkü elektronik sigara ile soluduğumuz buhar zararsız olmasının yanı sıra normal sigara gibi kötü bir kokuda yaymayacaktır. Buna rağmen elektronik sigaraların kullanımı ile ilgili ülkemizdeki kanunlar çok esnek değildir.

Elektronik Sigara Yasağı

Ülkemizdeki yasalara göre, kamu alanları ve kuruluşlarında elektronik sigara kullanımı yasaktır. Bununla birlikte günümüzde pek çok otel, pek çok kafeye ya da restoran elektronik sigara kullanımına kapalı alanlarda müsaade etmektedir.

Elektronik sigaranın buharının zararsız olması ve toplu ortamlarda başkalarını rahatsız edebilecek düzeyde bir koku yaymaması gibi nedenlerle elektronik sigara kullanımı ile ilgili işletmeler olumlu görüşler bildirmektedir. VGOD tercih edilebilecek en iyi elektronik sigaralardan biridir. Siz de birbirinden farklı elektronik sigaraları incelemek isterseniz elektronik buhar sitesine tıklayarak ürün satın alabilirsiniz.

sponsor reklam

Benzer Yazılar

Spa Keyfi İsteyenlere Doğru Adres

Spa Keyfi İsteyenlere Doğru Adres

Diş Estetiğinde Hasta Memnuniyeti

Diş Estetiğinde Hasta Memnuniyeti

Sağlık Teknolojisinde Lider Site

Sağlık Teknolojisinde Lider Site

Uygun Fiyatlarla Protez Saçlar Oscar Hair Protez Saç Tasarım ve Uygulama Merkezinde

Uygun Fiyatlarla Protez Saçlar Oscar Hair Protez Saç Tasarım ve Uygulama Merkezinde

Yorum Yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.